fbpx

Álláslehetőségek

Dekorációs munkatárs

Főbb feladatok, munkák:

  • Széles formátumú, digitális nyomtatás, plotter vágás, fóliás alapanyagok felhasználása, fel/kihelyezése, kasírozás
  • Nyomtatáshoz használt szoftver használata
  • Nyomtatásból keletkezett anyagok feldolgozása (szélezése, kiszedése, vágása, hajtogatása, kasírozása, laminálása)
  • Betanulási idő után önálló munkavégzés
  • Tekercses alapanyagok mozgatása, előkészítése, gépbe betöltése

Elvárások:

  • Kiemelkedő pontosság és precizitás!
  • Számítógépes ismeretek (alapszíntű angol nyelven is)
  • Ha mind csapatban, mind önállóan tudsz dolgozni
  • Vevő- és megoldásorientált szemléletmód
  • Iparágban szerzett legalább 1 éves tapasztalat

Előnyt jelent:

  • Vállaltirányítási rendszer használatában szerzett tapasztalat
  • Nyomdai, reklámdekorációs tapasztalat
  • Nyomdai szoftverekben tapasztalat (SAI, VersaWorks, EFI Fiery, Adobe programok, Corel Draw)
  • Megbízhatóság
  • Terhelhetőség
  • Regisztrált álláskereső

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Modern munkakörnyezet
  • Nyitott, közvetlen, barátságos és innovatív munkahelyi légkör
  • Kiváló megközelíthetőségű iroda Nyíregyháza belvárosában

 Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő (8:00-17:00)
  • Munkavégzés helyszíne: Nyíregyháza
Scroll to Top